| Срок поставки и цена – по запросу | |
Res Thick Film 0805 511 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Molded SMD Automotive T/R. Мин.заказ=50000
| Количество в упаковке | 1 |
| Product Range | ERJ6E Series |
| Resistance | 511ohm |
| Power Rating | 125mW |
| Resistance Tolerance | ± 1% |
| Voltage Rating | 150V |
| Resistor Case Style | 0805 [2012 Metric] |
| MSL | - |
| voltage_rating_dc | 150 V |
| power_rating | 125 mW |
| case_package | 0805 |
| size_width | 1.25 mm |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| resistance | 511 Ω |
| resistance_tolerance | ±1% |
| packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| size_length | 2.00 mm |
| size_height | 600 µm |
| mounting_style | Surface Mount |
| case_package_si | 2012 |
| Resistor Element Material | Thick Film |
| Packaging | Cut Tape |
| Temperature Coefficient | ± 100ppm/°C |
| Automotive Qualification Standard | AEC-Q200 |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Resistor Mounting | Surface Mount Device |
Показать остальные свойства..