| Срок поставки и цена – по запросу | |
FRAM, STATE SAVER, DUAL, 5V, SOT-238; Memory Type:FRAM; Voltage, Memory Vcc:3.6V; Voltage, Supply Min:4.5V; Voltage, Supply Max:5.5V; Termination Type:SMD; Case Style:SOT-23; No. of Pins:8; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; Memory IC Case Style:SOT-23
| Вес | 8.0e-06 кг |
| Количество в упаковке | 1 |
| Memory Size | - |
| NVRAM Memory Configuration | - |
| Supply Voltage Min | 4.5V |
| Supply Voltage Max | 5.5V |
| Memory Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 8Pins |
| IC Interface Type | - |
| Access Time | - |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| MSL | - |
| Memory Type | FRAM |
| Memory Voltage Vcc | 3.6V |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | 4.5V to 5.5V |
| Termination Type | Surface Mount Device |
| pin_count | 8 |
| rohs_status | Compliant |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
Показать остальные свойства..