
Срок: 5 дней Склад: 2457 штук | 131,72 ₽ от 1 шт. | 123,24 ₽ от 50 шт. | 117,28 ₽ от 150 шт. | 111,99 ₽ от 250 шт. | 108,13 ₽ от 500 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
G6K-2P-Y-24DC, реле 24В 1 Form C 20.3х10.3х15.8ммреле электромагнитныереле электромагнитныереле электромагнитные
| Количество в упаковке | 50 |
| Корпус | R_G6K |
| Вес | 1.172 г |
| Contact Configuration | DPDT |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Current | 1A |
| Product Range | G6K Series |
| Relay Mounting | Through Hole |
| Coil Type | Non Latching |
| Contact Voltage VAC | - |
| Relay Terminals | Solder |
| Contact Voltage VDC | 30V |
| Contact Material | Silver Gold |
| Coil Resistance | 5.22kohm |
| Approvals & Standards | CSA, UL |
| Coil Current | 4.6mA |
| Coil Voltage VDC Nom | 24V |
| Contact Current AC Max | 1A |
| Contact Current DC Max | 1A |
| Contact Current Max | 1A |
| Contact Resistance | 100mohm |
| Contact Voltage AC Max | 125V |
| Contact Voltage AC Nom | 125V |
| Contact Voltage DC Max | 60V |
| Contact Voltage DC Nom | 30V |
| Current Rating | 4.6mA |
| DC Coil Power | 100mW |
| Dielectric Strength VDC | 1500VAC |
| External Depth | 6.5mm |
| External Height | 5.2mm |
| External Length / Height | 5.2mm |
| External Width | 10mm |
| Insulation Resistance | 1000Mohm |
| Mechanical Life | 50,000,000 Operations |
| No. of Mechanical Operations | 50000000 |
| Nom Operating Power | 100mW |
| Operating Temperature Max | 70°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Time | 1.4ms |
| rkg | 11 1 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/f/a/en-g6k.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/10/19/IMG_1101.JPG |