
| Срок поставки и цена – по запросу |
Diode Rectifier Bridge Single 1KV 25A 4-Pin Case GBPC Bulk. Мин.заказ=50
| No. of Phases | Single |
| Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max | 1kV |
| Forward Current If(AV) | 25A |
| Bridge Rectifier Case Style | Module |
| Forward Voltage VF Max | 1.1V |
| No. of Pins | 4Pins |
| current_rating | 25.0 A |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 1.00 kV |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Screw |
| packaging | Bulk |
| capacitance | 180 pF |
| forward_voltage | 1.10 V |
| output_current | 25.0 A (max) |
| pin_count | 4 |