| Срок поставки и цена – по запросу | |
BRIDGE RECTIFIER, 1PH, 35A 600V THD; No.; BRIDGE RECTIFIER, 1PH, 35A 600V THD; No. of Phases:Single; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:600V; Forward Current If(AV):35A; Forward Voltage VF Max:1.1V; Bridge Rectifier Case Style:GBPC-W; No. of Pins:4
| Количество в упаковке | 100 |
| Корпус | GBPC-W |
| Вес | 19.385 г |
| current_rating | 35.0 A |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 600 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Through Hole |
| packaging | Bulk |
| capacitance | 180 pF |
| forward_voltage | 1.10 V |
| lifecycle_status | Active |
| output_current | 35.0 A (max) |
| pin_count | 4 |
| No. of Phases | Single |
| Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max | 600V |
| Forward Current If(AV) | 35A |
| Bridge Rectifier Case Style | Module |
| Forward Voltage VF Max | 1.1V |
| No. of Pins | 4Pins |
Показать остальные свойства..