| Срок поставки и цена – по запросу | |
Cap Ceramic 4.7uF 16V X7R 10% SMD 0805 125C Automotive T/R. Мин.заказ=3000
| case_package | 0805 |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 16.0 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Tape & Reel (TR) |
| dielectric_characteristic | X7R |
| capacitance_tolerance | ±10% |
| capacitance | 4.70 µF |
| Ceramic Capacitor Case | 0805 [2012 Metric] |
| Capacitance | 4.7µF |
| Voltage Rating | 16V |
| Capacitance Tolerance | ± 10% |
| Dielectric Characteristic | X7R |
| Product Range | GCM Series |
| Packaging | Tape & Reel |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Automotive Qualification Standard | AEC-Q200 |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
Показать остальные свойства..