
| Срок поставки и цена – по запросу |
SPECTRUM ANALYZER W/TG, 9KHZ TO 3GHZ
| Spectrum Analyzer Type | Bench |
| Test Frequency Range | 9kHz to 3GHz |
| Sensitivity dBm | -149dBm |
| External Height | 210mm |
| External Width | 350mm |
| External Depth | 100mm |
| Weight | 4.5kg |
| Warranty | - |
| Product Range | - |
| Plug Type | - |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |