| Срок поставки и цена – по запросу | |
DIODE, SCHOTTKY, RF, CA, 15V, SOT-23; Diode Configuration:Dual Common Anode; Capacitance Ct:1pF; Diode Case Style:SOT-23; No. of Pins:3; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Forward Current If Max:10mA; Forward Voltage:500mV; Reverse Voltage Vr Max:1V
| Вес | 0.667 г |
| Количество в упаковке | 1 |
| Diode Configuration | Dual Common Anode |
| Reverse Voltage Vr | 15V |
| Forward Current If Max | 10mA |
| Forward Voltage VF Max | 500mV |
| Capacitance Ct | 1pF |
| Diode Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 3 |
| Packaging | Each |
| SVHC | No SVHC (15-Jun-2015) |
| Diode Type | RF Schottky |
| Forward Voltage | 500mV |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| Reverse Voltage Vr Max | 1V |
| current_rating | 1.00 A |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| case_package | SOT-23 |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 15.0 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| capacitance | 1.00 pF |
| output_current | 1.00 A (max) |
| pin_count | 3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
Показать остальные свойства..