| Срок поставки и цена – по запросу | |
Relay;DPDT;Monostable;2A;220VAC Cntct Rtg;24VDC Coil Rtg;250VAC Swchg;PCB Mt;THT
| contact_current_rating | 2.00 A |
| coil_resistance | 2.88 kΩ |
| power_rating | 140 mW |
| coil_voltage | 24.0 V |
| case_package | DIP |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | PCB |
| contacts_type | DPDT |
| packaging | Tube |
| input_voltage_dc | 24.0 V |
| carry_current | 2.00 A |
| coil_power_dc | 200 mW |
| elv_compliant | Compliant |
| lifecycle_status | Active |
| power_consumption | 150 mW |
| contact_plating | Gold |
| Количество в упаковке | 50 |
| Вес | 1.08 г |
| Contact Configuration | DPDT |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Current | 2A |
| Product Range | IM Series |
| Relay Mounting | Through Hole |
| Coil Type | Non Latching |
| Contact Voltage VAC | 250V |
| Relay Terminals | Solder |
| Contact Voltage VDC | 220V |
| Contact Material | Palladium Ruthenium |
| Coil Resistance | 2.88kohm |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Coil Power Continuous | 140mW |
| Coil Voltage VDC Nom | 24V |
| Contact Current AC Max | 2A |
| Contact Current DC Max | 2A |
| Contact Current Max | 2A |
| Contact Current Rating | 2A |
| Contact Voltage AC Max | 250V |
| Contact Voltage AC Nom | 250V |
| Contact Voltage DC Max | 11.4V |
| Contact Voltage DC Nom | 220V |
| DC Coil Power | 140mW |
| External Depth | 5.65mm |
| External Height | 10mm |
| External Length / Height | 10mm |
| External Width | 6mm |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| Nom Operating Power | 200mW |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Time | 1ms |
| Power Rating | 140mW |
| Relay Type | General Purpose |
| Release Time | 1ms |
| Switch Current Max | 2A |
| Switching Current Max | 2A |
| Switching Power Max | 60W |
Показать остальные свойства..