
| Срок поставки и цена – по запросу |
AC/DC CONV, FLYBACK, 12W, INSOP-24D
| Input Voltage AC Min | 85V |
| Input Voltage AC Max | 265V |
| AC / DC Converter Case Style | InSOP-24D |
| No. of Pins | 17Pins |
| Power Rating | 12W |
| Topology | Flyback |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 105°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |