
| Срок поставки и цена – по запросу |
DRAM Chip DDR3 SDRAM 2Gbit 128Mx16 1.5V 96-Pin TW-BGA
| DRAM Memory Configuration | 128M x 16bit |
| Access Time | 13.5ns |
| Page Size | 16Kbit |
| No. of Pins | 96Pins |
| Memory Case Style | FBGA |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 95°C |
| IC Interface Type | - |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Memory Capacity | 2GB |
| Memory Type | DRAM |
| rkg | 1 4 3 |