| Срок поставки и цена – по запросу | |
Isolation Amplifier IC; No. of Amplifiers:1; Isolation Voltage:1500Vrms; Gain Non-Linearity Max:0.005%; Package/Case:8-SOP; No. of Pins:8; Operating Temperature Range:-25°C to +85°C; Bandwidth:50kHz ;RoHS Compliant: Yes
| Количество в упаковке | 1000 |
| Корпус | SO28 |
| Вес | 1.13 г |
| rohs_status | Compliant |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| isolation_voltage | 1.50 kV |
| packaging | Tape & Reel (TR) |
| case_package | SOIC |
| bandwidth | 50.0 kHz |
| slew_rate | 2.00 V/μs |
| supply_current | 5.50 mA |
| number_of_circuits | 1 |
| lifecycle_status | Active |
| pin_count | 8 |
| number_of_channels | 1 |
| No. of Amplifiers | 1 Amplifier |
| Input Offset Voltage | 20mV |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Supply Voltage Range | ± 4.5V to ± 18V |
| Amplifier Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 8Pins |
| Bandwidth | 50kHz |
| Gain Non-Linearity Max | 0.01% |
| Operating Temperature Min | -25°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
Показать остальные свойства..