| Срок поставки и цена – по запросу | |
MOSFET, N, SOT-227B; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:15A; Drain Source Voltage Vds:1kV; On Resistance Rds(on):600mohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs Typ:5V; Power Dissipation Pd:400W; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:150°C; Transistor Case Style:ISOTOP; No. of Pins:3; Current Id Max:15A; Current Temperature:25°C; Full Power Rating Temperature:25°C; No. of Transistors:1; On State Resistance Max:600mohm; Operating Temperature Range:-40°C to +150°C; Package / Case:ISOTOP; Pulse Current Idm:60A; Voltage Vds Typ:1kV; Voltage Vgs Max:20V; Voltage Vgs Rds on Measurement:10V; Voltage Vgs th Max:5V
| Вес | 3.6e-05 кг |
| Количество в упаковке | 1 |
| Transistor Polarity | N Channel |
| Continuous Drain Current Id | 15A |
| Drain Source Voltage Vds | 1kV |
| On Resistance Rds(on) | 600mohm |
| Rds(on) Test Voltage Vgs | 10V |
| Threshold Voltage Vgs | 5V |
| Power Dissipation Pd | 400W |
| Transistor Case Style | ISOTOP |
| No. of Pins | 3 |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jun-2015) |
| Current Id Max | 15A |
| Current Temperature | 25°C |
| Full Power Rating Temperature | 25°C |
| No. of Transistors | 1 |
| On State Resistance Max | 600mohm |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40°C to +150°C |
| Pulse Current Idm | 60A |
| Voltage Vds Typ | 1kV |
| Voltage Vgs Max | 20V |
| Voltage Vgs Rds on Measurement | 10V |
| Voltage Vgs th Max | 5V |
| polarity | N-Channel |
| id_continuous_drain_current | 15.0 A |
| pin_count | 3 |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| power_dissipation | 400 W |
Показать остальные свойства..