| Срок поставки и цена – по запросу | |
KP-3216SECK, ЧИП светодиод оранжевый 3.2х1.6х1.1мм 160мКдЧИП светодиодыЧИП светодиодыЧИП светодиоды
| LED Colour | Orange |
| LED Mounting | SMD |
| Bulb Size | - |
| Forward Current If | 20mA |
| Forward Voltage | 2.1V |
| Wavelength Typ | 601nm |
| Luminous Intensity | 180mcd |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Shape | Rectangular |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Current If Luminous Intensity | 20mA |
| External Depth | 1.6mm |
| External Length / Height | 1.1mm |
| External Width | 3.2mm |
| Forward Current If Max | 20mA |
| Forward Voltage VF Max | 2.5V |
| Lens Colour | Water Clear |
| Luminous Intensity Typ | 160mcd |
| Material | InGaAlP |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| rkg | 4 1 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/9/1/kp3216seck.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/03/17/foto_a/150985-101641-79118-84074-136951-115434-135505.jpg |
Показать остальные свойства..