| Срок поставки и цена – по запросу | |
LED, SMD, 1104, RIGHT ANGLE, BLUE; LED Colour:Blue; Luminous Intensity:80mcd; Viewing Angle:120°; Forward Current If:30mA; Forward Voltage:3.3V; LED Mounting:SMD; Lens Shape:Dome; Wavelength Typ:470nm
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| viewing_angle | 120 ° |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| luminous_intensity | 80.0 mcd |
| forward_voltage | 3.30 V |
| LED Colour | Blue |
| LED Mounting | SMD |
| Bulb Size | - |
| Forward Current If | 20mA |
| Forward Voltage | 3.3V |
| Wavelength Typ | 465nm |
| Luminous Intensity | 80mcd |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Shape | Rectangular |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| rkg | 4 1 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/05/13/KPA-3010QBC-D_.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2019/12/19/P1060804.JPG |
Показать остальные свойства..