
Срок доставки – по запросу | 209,37 ₽ от 1 шт. | 196 ₽ от 19 шт. | 185,19 ₽ от 37 шт. | 175,62 ₽ от 100 шт. | 168,73 ₽ от 150 шт. |
Switch Reed N.O./N.C. 0.5A 175VAC 175VDC 10VA 0.7ms 150mOhm
| Product Range | KSK-1C90U Series |
| Contact Configuration | SPDT-CO |
| Switch Mounting | Through Hole |
| Contact Current Max | 500mA |
| Switching Voltage Max | 175V |
| Switching Power Max | 10W |
| Contact Resistance Max | 150mohm |
| Operate AT Min | 15AT |
| Operate AT Max | 20AT |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| rkg | 10 7 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/03/17/KSK-1C90U-1520_Standex_.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/07/02/photo/303037.JPG |