| Срок поставки и цена – по запросу | |
Yellow 2 x 5 mm 110° Tinted Diffused 4 mcd 2.1 V Through Hole LED Lamp
| lens_type | Diffused |
| color | Yellow |
| lead_free_status | Lead Free |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| viewing_angle | 110 ° |
| mounting_style | Through Hole |
| lens_color | Yellow |
| wavelength | 590 nm |
| luminous_intensity | 4.00 mcd |
| forward_voltage | 2.10 V |
| rohs_status | Compliant |
| LED Colour | Yellow |
| LED Mounting | Through Hole |
| Bulb Size | - |
| Forward Current If | 20mA |
| Forward Voltage | 2.1V |
| Wavelength Typ | 588nm |
| Luminous Intensity | 4mcd |
| Viewing Angle | 110° |
| Lens Shape | Rectangular |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| rkg | 4 1 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/e/0/L-113YDT.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2016/09/06/128401.jpg |
Показать остальные свойства..