| Срок поставки и цена – по запросу | |
Casing type (LEDs): 8 mm; Colour: Red, Green; Forward current I(F): 20 mA; Forward voltage U(F): 2 V, 2.2 V; Lens type: Circular; Light bulb type (components) (category): LED indicator light (multi-colour); Light intensity I(V): 80 mcd, 50 mcd; Radiation angle: 50 °; Type: L-799EGW; Type (LEDs): White, Diffused; Type (resistor): Radial lead; Wavelength: 625 nm, 568 nm
| lens_type | Diffused |
| viewing_angle | 50 ° |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole |
| lens_color | White |
| LED Colour | Green, Red |
| LED Mounting | Through Hole |
| Bulb Size | 8mm |
| Viewing Angle | 50° |
| Lens Shape | Dome |
| Forward Current / Colour | R 20mA, G 20mA |
| Luminous Intensity / Colour | R 80mcd, G 50mcd |
| Forward Voltage / Colour | R 2V, G 2.2V |
| Wavelength / Colour | R 617nm, G 568nm |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| rkg | 4 1 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/3/1/l-799.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2016/09/06/5626.jpg |
Показать остальные свойства..