| Срок поставки и цена – по запросу | |
Bi-directional Motor Driver 14-Pin MFP T/R. Мин.заказ=1000
| Количество в упаковке | 1000 |
| Корпус | SOIC-14W / MFP-14S |
| Вес | 0.322 г |
| Motor Type | Stepper |
| No. of Outputs | 2Outputs |
| Output Current | 400mA |
| Output Voltage | 400mV |
| Driver Case Style | SSOP |
| No. of Pins | 14Pins |
| Supply Voltage Min | 2.5V |
| Supply Voltage Max | 9V |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| Operating Temperature Max | 75°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Base Number | 1838 |
| Operating Temperature Range | -20°C to +75°C |
| Supply Voltage Range | 2.5V to 9V |
Показать остальные свойства..