
| Срок поставки и цена – по запросу |
LCR METER, BENCH, 322X149X433MM, 5.5KG
| Количество в упаковке | 1 |
| LCR Type | Hand Held |
| Test Frequency Max | 10kHz |
| Inductance Measure Max | 65H |
| Capacitance Measure Max | 6400pF |
| Resistance Measure Max | 410kohm |
| External Depth | 433mm |
| External Height | 149mm |