Срок доставки – по запросу | Указанная цена является ориентировочной | 603,34 ₽ от 1 шт. |
Компаратор счетверенный 1.3 мкс, смещение 1мВ ток входа 25нА усиление 200000 потребляемый ток 1.1...1.3мА питание 2...36В/(±1...18В) -40...+125°С 14-SO.
| Количество в упаковке | 2500 |
| Корпус | SO14 |
| Вес | 0.328 г |
| supply_voltage_dc | 2.00 V (min) |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| quiescent_current | 1.10 mA |
| packaging | Cut Tape (CT), Tape & Reel (TR) |
| case_package | SOIC |
| supply_current | 1.30 mA |
| number_of_circuits | 4 |
| lifecycle_status | Active |
| output_current | 100 pA |
| pin_count | 14 |
| number_of_channels | 4 |
| Comparator Type | Precision Voltage |
| No. of Comparators | 4 |
| Response Time | 1.3µs |
| Supply Voltage Range | 2V to 36V |
| Comparator Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 14Pins |
| IC Output Type | Open Collector |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Packaging | Tape & Reel |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Operating Temperature Range | -40°C to +125°C |
| Output Compatibility | CMOS, DTL, ECL, MOS, TTL |
| Supply Current | 1.3mA |