
| Срок поставки и цена – по запросу |
Comparator Single ±15V/30V 5-Pin SOT-23 T/R. Мин.заказ=3000
| Comparator Type | Voltage |
| No. of Comparators | 1 |
| Response Time | 440ns |
| Supply Voltage Range | 5V to 30V, ± 2.5V to ± 15V |
| Comparator Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 5Pins |
| IC Output Type | Open Collector |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |