
| Срок поставки и цена – по запросу |
INDUCTOR, SHLD, 680UH, 20%, 0.13A, SMD
| Inductance | 680µH |
| RMS Current (Irms) | 130mA |
| Inductor Construction | Shielded |
| Saturation Current (Isat) | 110mA |
| Product Range | LPS5015 Series |
| Power Inductor Case | 4.8mm x 4.8mm x 1.4mm |
| DC Resistance Max | 10.6ohm |
| Inductance Tolerance | ± 20% |
| Packaging | Cut Tape |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |