| Срок поставки и цена – по запросу | |
BUCK, DUAL, 3.5 - 36V, 550KHZ, 32QFN; Primary Input Voltage:36V; No. of Outputs:2; Output Current:25A; Voltage Regulator Case Style:QFN; No. of Pins:32; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; MSL:MSL 1 - Unlimited; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013); Operating Temperature Range:-40°C to +85°C
| Input Voltage Min | 3.5V |
| Input Voltage Max | 36V |
| No. of Outputs | 2Outputs |
| DC / DC Converter IC Case | QFN |
| No. of Pins | 32Pins |
| Output Current - Output 1 | 5A |
| Output Current - Output 2 | 5A |
| Output Voltage - Output 1 | 5.5V |
| Output Voltage - Output 2 | 5.5V |
| Regulator Output Type | Adjustable |
| Switching Frequency | 590kHz |
| Topology | Synchronous Buck (Step Down) |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Output Current | 25A |
| Primary Input Voltage | 36V |
| number_of_outputs | 2 |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| supply_voltage_dc | 36.0 V (max) |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| case_package | QFN |
| output_voltage | 5.00 V |
| output_current | 25.0 A |
| pin_count | 32 |
Показать остальные свойства..