
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | |||||
Срок: 9 дней Склад: 77 штук | 1 336,62 ₽ от 1 шт. | 1 256,42 ₽ от 2 шт. | 1 229,69 ₽ от 3 шт. | 1 176,23 ₽ от 7 шт. |
Integrated Temperature Controller 48-Pin TQFN EP T/R
| IC Output Type | - |
| Sensing Accuracy Range | - |
| Sensing Temperature Min | -40°C |
| Sensing Temperature Max | 85°C |
| Sensor Case Style | TQFN |
| No. of Pins | 48Pins |
| Supply Voltage Min | 3V |
| Supply Voltage Max | 5.5V |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |