
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
,part orig reel.pics uploaded1042SOT- 23 InStock
| Device Type | Receiver |
| IC Interface Type | RS422, RS485 |
| No. of Receivers | 1Receivers |
| Supply Voltage Min | 3V |
| Supply Voltage Max | 5.5V |
| Driver Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 6Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| IC Generic Number | MAX3281E |