
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
DC: 0523 - 1 part reel x 61 pcs,05+SC70-6 InStock
| No. of Inputs | 1 |
| Output Current | - |
| Propagation Delay | - |
| No. of Pins | 6Pins |
| Logic Case Style | SC-70 |
| Supply Voltage Min | 2.5V |
| Supply Voltage Max | 5.5V |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Logic Type | Level Translator |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |