
Срок: 3 дня Склад: 500 штук | 134,40 ₽ от 1 шт. | 104,78 ₽ от 20 шт. | 99,35 ₽ от 80 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
MAX5048BAUT+T, SOT23-6драйверы MOSFET и IGBTдрайверы MOSFET и IGBTдрайверы MOSFET и IGBT
| Driver Configuration | High Side and Low Side |
| Peak Output Current | 7.6A |
| Supply Voltage Min | 4V |
| Supply Voltage Max | 12.6V |
| Driver Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 6Pins |
| Input Delay | 12ns |
| Output Delay | 12ns |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |