• MF-MSMF075-2
  • MF-MSMF075-2
  • MF-MSMF075-2
  • MF-MSMF075-2
  • MF-MSMF075-2
  • MF-MSMF075-2
  • MF-MSMF075-2
  • MF-MSMF075-2
Срок: 5 дней
Склад: 100 штук
от 1 шт.
от 5 шт.
от 10 шт.
от 20 шт.
Склад: 5896 штук
от 1 шт.
от 321 шт.
от 642 шт.
от 1283 шт.
Срок доставки – по запросу
Указанная цена является ориентировочной
Contact spacing: 2.7 mm; Content: 1 pc(s); Current I(H): 0.75 A; Current I(T): 1.5 A; Dimensions, height: 0.85 mm; Dimensions, length: 4.73 mm; Dimensions, width: 3.41 mm; Fuse type (category): PTC fuse; Max. resistance: 0.45 Ω; Nominal voltage: 13.2 V; Type (manufacturer type): MF-MSMF075-2
КорпусSMD 1812
Вес0.09 г
current_rating100 A
holding_current750 mA
case_package1812
size_width3.41 mm
rohs_statusCompliant
reach_svhc_complianceNo SVHC
lead_free_statusLead Free
resistance110 mΩ
voltage_rating_dc13.2 V
packagingCut Tape (CT)
size_length4.55 mm
tripping_current1.50 A
size_height850 µm
mounting_styleSurface Mount
operating_voltage13.2 V
power_dissipation800 mW
case_package_si4532
Thermistor MountingSMD
Product RangeMF-MSMF Series
Holding Current750mA
Tripping Current1.5A
Voltage Rating13.2V
Operating Temperature Min-40°C
External Depth0.5mm