• MF-MSMF150/24X-2
  • MF-MSMF150/24X-2
  • MF-MSMF150/24X-2
  • MF-MSMF150/24X-2
  • MF-MSMF150/24X-2
Срок: 3 дня
Склад: 1000 штук
от 1 шт.
от 100 шт.
от 400 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 14544 штуки
от 1 шт.
от 666 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 91 штука
от 10 шт.
от 20 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
MULTIFUSE, 1812, 1.5A; Tripping Current:3A; Carrying Current Max:20A; Initial Resistance Max:0.120ohm; Operating Voltage:24V; PTC Fuse Case:1812; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011) ;RoHS Compliant: Yes
Вес0.18 г
Thermistor MountingSMD
Product RangeMF-MSMF Series
Holding Current1.5A
Tripping Current3A
Voltage Rating24V
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Automotive Qualification StandardAEC-Q200
SVHCNo SVHC (20-Jun-2016)
Carrying Current Max20A
Holding Current Max Ih1.5A
Initial Resistance Max0.12ohm
Operating Voltage24V
PTC Fuse Case Style1812 [4532 Metric]
PackagingCut Tape
reach_svhc_complianceNo SVHC
holding_current1.50 A
tripping_current3.00 A
voltage_rating_dc24.0 V
rohs_statusCompliant
mounting_styleSurface Mount
packagingCut Tape (CT)
operating_voltage24.0 V