• MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
  • MF-NSMF012-2
Срок: 3 дня
Склад: 37000 штук
от 1 шт.
от 100 шт.
от 400 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 84192 штуки
от 1 шт.
Срок доставки – по запросу
Указанная цена является ориентировочной
Товар в наличии на складе. Цену уточняйте у менеджера.
Contact spacing: 2 mm; Content: 1 pc(s); Current I(H): 0.12 A; Current I(T): 0.29 A; Dimensions, height: 1.1 mm; Dimensions, length: 3.4 mm; Dimensions, width: 1.8 mm; Fuse type (category): PTC fuse; Max. resistance: 8.5 Ω; Nominal voltage: 30 V; Type (manufacturer type): MF-NSMF012-2
КорпусSMD 1206
operating_voltage30.0 V
reach_svhc_complianceNo SVHC
holding_current120 mA
case_package_si3216
size_width1.80 mm
rohs_statusCompliant
current_rating120 mA
lead_free_statusLead Free
resistance1.35 Ω
voltage_rating_dc30.0 V
packagingTape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
size_length3.20 mm
tripping_current290 mA
size_height1.10 mm
mounting_styleSurface Mount
case_package1206
time_to_trip200 ms
Thermistor MountingSMD
Product Range-
Holding Current120mA
Tripping Current290mA
Voltage Rating30V
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Automotive Qualification Standard-
SVHCNo SVHC (20-Jun-2016)
Carrying Current Max10A
Initial Resistance Max8.5ohm
Operating Voltage30V