• MF-NSMF035-2
  • MF-NSMF035-2
  • MF-NSMF035-2
  • MF-NSMF035-2
  • MF-NSMF035-2
  • MF-NSMF035-2
  • MF-NSMF035-2
  • MF-NSMF035-2
Срок: 5 дней
Склад: 1000 штук
от 1 шт.
от 5 шт.
от 10 шт.
от 20 шт.
Склад: 7723 штуки
от 1 шт.
от 383 шт.
от 766 шт.
Срок доставки – по запросу
Указанная цена является ориентировочной
MULTIFUSE, SMD, 0.70A; Series:MF-NSMF; Thermistor Type:PTC Resettable Fuse; Holding Current:0.35A; Current, Tripping:0.75A; External Depth:0.665mm; External Length / Height:3.2mm; Approval Bodies:CSA and TUV Approved; Approval ;RoHS Compliant: Yes
КорпусSMD 1206
operating_voltage6.00 V
reach_svhc_complianceNo SVHC
holding_current350 mA
case_package_si3216
size_width1.80 mm
rohs_statusCompliant
current_rating350 mA
lead_free_statusLead Free
resistance300 mΩ
voltage_rating_dc6.00 V
packagingCut Tape (CT)
size_length3.43 mm
tripping_current750 mA
size_height700 µm
mounting_styleSurface Mount
case_package1206
power_dissipation800 mW
time_to_trip100 ms
Holding Current350mA
Tripping Current750mA
Initial Resistance Max1.2ohm
Operating Voltage6V
PTC Fuse Case Style1206 ^3216 Metric]
External Depth0.665mm
External Width3.2mm