• MF-NSMF075-2
  • MF-NSMF075-2
  • MF-NSMF075-2
  • MF-NSMF075-2
  • MF-NSMF075-2
  • MF-NSMF075-2
  • MF-NSMF075-2
Срок: 3 дня
Склад: 170 штук
от 1 шт.
от 200 шт.
от 800 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 3557 штук
от 1 шт.
от 414 шт.
от 828 шт.
от 1655 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
MULTIFUSE, SMD, 0.75A; Holding Current:750mA; Tripping Current:1.5A; Carrying Current Max:100A; Initial Resistance Max:0.4ohm; Operating Voltage:6V; Series:MF-NSMF; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Approval Bodies:CSA / TUV; Approval Category:UL Recognised; Current Max:100A; Current Temperature:23°C; External Depth:1.4mm; External Length / Height:0.7mm; External Width:3.0mm; Holding Current Max Ih:0.75A; Initial Resistance Min:0.1ohm; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-40°C; Package / Case:1206; Power Dissipation Pd:0.4W; Resistance @ 10% Rated Current Typ:0.4ohm; Resistance @ Temperature:0.1ohm; Resistance Temperature:23°C; Tab Width:0.25mm; Termination Type:SMD; Thermistor Type:PTC Resettable Fuse; Trip Time:0.1s
operating_voltage6.00 V
reach_svhc_complianceNo SVHC
holding_current750 mA
case_package_si3216
size_width1.80 mm
rohs_statusCompliant
current_rating750 mA
lead_free_statusLead Free
resistance100 mΩ
voltage_rating_dc6.00 V
packagingCut Tape (CT)
size_length3.40 mm
tripping_current1.50 A
size_height700 µm
mounting_styleSurface Mount
case_package1206
time_to_trip100 ms
Thermistor MountingSMD
Product RangeMF-NSMF Series
Holding Current750mA
Tripping Current1.5A
Voltage Rating6V
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Automotive Qualification StandardAEC-Q200
SVHCNo SVHC (20-Jun-2016)
Approval BodiesCSA, TUV
Approval CategoryUL Recognised
Carrying Current Max100A
Current Max100A
Current Temperature23°C
External Depth1.4mm
External Length / Height0.7mm
External Width3mm
Height0.7mm
Holding Current Max Ih0.75A
Initial Resistance Max0.4ohm
Initial Resistance Min0.1ohm
Operating Voltage6V
PTC Fuse Case Style1206 [3216 Metric]
PackagingCut Tape
Resistance @ 10% Rated Current Typ0.4ohm
Resistance @ Temperature0.1ohm
Resistance Temperature23°C
Tab Width0.25mm