• MF-SM125-2
  • MF-SM125-2
  • MF-SM125-2
  • MF-SM125-2
  • MF-SM125-2
Срок: 3 дня
Склад: 27 штук
от 1 шт.
от 200 шт.
от 800 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 97 штук
от 1 шт.
от 5 шт.
от 10 шт.
от 20 шт.
Склад: 1475 штук
от 87 шт.
от 173 шт.
от 346 шт.
от 692 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
MULTIFUSE, SMD, 1.25A; Holding Current Max Ih:1.25A; Tripping Current:2.5A; Carrying Current Max:100A; Initial Resistance Max:0.25ohm; Operating Voltage:15V; Series:MF-SM; PTC Fuse Case:SMD; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Approval Bodies:CSA and TUV Approved, UL Recognised; Case Material:Epoxy polymer; Current Max:100A; External Depth:3mm; External Length / Height:5.44mm; External Width:7.98mm; Initial Resistance Min:0.07ohm; Lead Length:0.43mm; Operating Temperature Max:85°C; Package / Case:Surface Mount; Pitch Max:7.98mm; Pitch Min:6.73mm; Power Dissipation:1.7W; Resistance Temperature:23°C; Surface Tripped Temperature Max:125°C; Tab Width:0.71mm; Temperature Operating Min:-40°C; Termination Type:SMD; Thermistor Type:PTC Resettable Fuse; Voltage DC:15V; Voltage Rating VAC:15V
Количество в упаковке2000
Thermistor MountingSMD
Product RangeMF-SM Series
Holding Current1.25A
Tripping Current2.5A
Voltage Rating15V
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Automotive Qualification StandardAEC-Q200
SVHCNo SVHC (20-Jun-2016)
Carrying Current Max100A
Case MaterialEpoxy polymer
Current Max100A
Holding Current Max Ih1.25A
Initial Resistance Max0.25ohm
Initial Resistance Min0.07ohm
Lead Length0.43mm
Operating Voltage15V
PTC Fuse Case StyleSMD
PackagingCut Tape
Resistance Temperature23°C
Surface Tripped Temperature Max125°C
Tab Width0.71mm
Termination TypeSurface Mount Device
Thermistor TypePTC Resettable Fuse
reach_svhc_complianceNo SVHC
holding_current1.25 A
tripping_current2.50 A
size_width5.44 mm
rohs_statusCompliant
lead_length430 µm
voltage_rating_dc15.0 V
lead_free_statusContains Lead
resistance70.0 mΩ
mounting_styleSurface Mount
packagingCut Tape (CT)
size_length7.36 mm
size_height5.44 mm
operating_voltage15.0 V
power_dissipation1.70 W
current_rating1.25 A