• MF-SM150/33-2
  • MF-SM150/33-2
  • MF-SM150/33-2
  • MF-SM150/33-2
  • MF-SM150/33-2
  • MF-SM150/33-2
  • MF-SM150/33-2
  • MF-SM150/33-2
Срок: 5 дней
Склад: 1718 штук
от 1 шт.
от 71 шт.
от 141 шт.
от 282 шт.
от 564 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
Resettable Fuse; Holding Current:1.5A; Tripping Current:3A; Initial Resistance Max:0.23ohm; Operating Voltage:33V; Series:MF-SM; PTC Fuse Case:SMD; External Depth:5.44mm; Initial Resistance Min:0.06ohm; Length:8.75mm ;RoHS Compliant: Yes
Количество в упаковке1500
КорпусMF-SM
voltage_rating_dc33.0 V
holding_current1.50 A
reach_svhc_complianceNo SVHC
tripping_current3.00 A
size_width6.71 mm
rohs_statusCompliant
current_rating1.50 A
lead_free_statusLead Free
resistance60.0 mΩ
mounting_styleSurface Mount
packagingTape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
size_length8.75 mm
size_height3.18 mm
operating_voltage33.0 V
power_dissipation1.90 W
time_to_trip5.00 s
Holding Current1.5A
Tripping Current3A
Initial Resistance Max0.23ohm
Operating Voltage33V
PTC Fuse Case StyleSMD
External Depth5.44mm
Initial Resistance Min0.06ohm
Length8.75mm