• MF-SM250-2
  • MF-SM250-2
  • MF-SM250-2
  • MF-SM250-2
  • MF-SM250-2
  • MF-SM250-2
Срок: 3 дня
Склад: 2500 штук
от 1 шт.
от 200 шт.
от 800 шт.
Срок: 3 дня
Склад: 150 штук
от 1 шт.
от 20 шт.
от 80 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 1723 штуки
от 109 шт.
от 217 шт.
от 433 шт.
от 865 шт.
Срок: 7 дней
Склад: 10 штук
Срок доставки – по запросу
Указанная цена является ориентировочной
Товар в наличии на складе. Цену уточняйте у менеджера.
MULTIFUSE, SMD, 2.5A; Holding Current:2.5A; Tripping Current:5A; Carrying Current Max:100A; Initial Resistance Max:0.085ohm; Operating Voltage:15V; Series:MF-SM; PTC Fuse Case:SMD; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Case Material:Epoxy polymer; Current Max:100A; External Depth:3mm; External Length / Height:6.71mm; External Width:9.5mm; Holding Current Max Ih:2.50A; Initial Resistance Min:0.024ohm; Lead Length:0.43mm; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-40°C; Package / Case:Surface Mount; Pitch Max:9.50mm; Pitch Min:8.00mm; Power Dissipation Pd:1.9W; Resistance Temperature:23°C; Surface Tripped Temperature Max:125°C; Tab Width:0.71mm; Termination Type:SMD; Thermistor Type:PTC Resettable Fuse
КорпусMF-SM
rkg13 3 2
datasheethttps://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/d/2/mfsm.pdf
photo_urlhttps://cdn.promelec.ru/upload/items/2016/09/06/218905.jpg
reach_svhc_complianceNo SVHC
holding_current2.50 A
tripping_current5.00 A
size_width6.71 mm
rohs_statusCompliant
lead_length430 µm
current_rating2.50 A
lead_free_statusLead Free
resistance24.0 mΩ
voltage_rating_dc15.0 V
packagingCut Tape (CT), Tape & Reel (TR)
size_length8.75 mm
size_height6.71 mm
mounting_styleSurface Mount
operating_voltage15.0 V
Thermistor MountingSMD
Product RangeMF-SM Series
Holding Current2.5A
Tripping Current5A
Voltage Rating15V
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
Automotive Qualification StandardAEC-Q200
SVHCNo SVHC (20-Jun-2016)
Carrying Current Max100A
Initial Resistance Max0.085ohm
Operating Voltage15V