| Срок поставки и цена – по запросу | |
Transistor; Transistor Type:Darlington; Transistor Polarity:PNP; Collector Emitter Voltage, V(br)ceo:100V; Continuous Collector Current, Ic:8A; Collector Emitter Saturation Voltage, Vce(sat):4V; Power Dissipation, Pd:25W ;RoHS Compliant: Yes
| polarity | PNP |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| voltage_rating_dc | -100 V |
| rohs_status | Compliant |
| current_rating | -8.00 A |
| lead_free_status | Lead Free |
| halogen_free_status | Halogen Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Reel |
| case_package | DPAK |
| lifecycle_status | Active |
| pin_count | 4 |
| Transistor Polarity | PNP |
| Collector Emitter Voltage V(br)ceo | -100V |
| Transition Frequency ft | 4MHz |
| Power Dissipation Pd | 20W |
| DC Collector Current | -8A |
| DC Current Gain hFE | 100hFE |
| Transistor Case Style | TO-252 |
| No. of Pins | 3Pins |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Operating Temperature Min | -65°C |
Показать остальные свойства..