| Срок поставки и цена – по запросу | |
Transistor; Transistor Type:Bipolar; Transistor Polarity:NPN; Collector Emitter Voltage, V(br)ceo:25V; Continuous Collector Current, Ic:100mA; Collector Emitter Saturation Voltage, Vce(sat):0.5V; Power Dissipation, Pd:350mW ;RoHS Compliant: Yes
| polarity | NPN, N-Channel |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| voltage_rating_dc | 25.0 V |
| rohs_status | Compliant |
| current_rating | 100 mA |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Tape |
| case_package | TO-236, SC-59, SOT-23-3 |
| lifecycle_status | Active |
| pin_count | 3 |
| Transistor Polarity | NPN |
| Collector Emitter Voltage V(br)ceo | 25V |
| Transition Frequency ft | 50MHz |
| Power Dissipation Pd | 350mW |
| DC Collector Current | 100mA |
| DC Current Gain hFE | 400hFE |
| Transistor Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 3Pins |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (15-Jun-2015) |
Показать остальные свойства..