
Срок: 9 дней Склад: 1000 штук | 30,86 ₽ от 1 шт. | 29,94 ₽ от 32 шт. | 29,01 ₽ от 97 шт. | 28,39 ₽ от 162 шт. | 27,16 ₽ от 324 шт. |
MOC3052M, оптопара PDIP6оптопары, оптроны импортныеоптопары, оптроны импортныеоптопары, оптроны импортные
| Optocoupler Case Style | DIP |
| No. of Pins | 6Pins |
| Isolation Voltage | 4.17kV |
| Triac Operating Mode | Non Zero Crossing |
| Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm | 600V |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jun-2015) |
| Input Current | 10mA |
| No. of Channels | 1Channels |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Optocoupler Output Type | Phototriac |
| Output Voltage | 600V |