| Срок поставки и цена – по запросу | |
PTC Resettable Fuse 0.5A(hold) 1.1A(trip) 13.2VDC 100A 0.8W 0.1s 0.2Ohm SMD Solder Pad 1206 T/R Auto. Мин.заказ=3000
| holding_current | 500 mA |
| tripping_current | 1.10 A |
| size_height | 640 µm |
| voltage_rating_dc | 13.2 V |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| size_length | 3.40 mm |
| operating_voltage | 13.2 V |
| Thermistor Mounting | SMD |
| Product Range | PolySwitch nanoSMDC Series |
| Holding Current | 500mA |
| Tripping Current | 1.1A |
| Voltage Rating | 13.2VDC |
| Operating Temperature Min | -40 C |
| External Depth | 0.64mm |
Показать остальные свойства..