
Срок доставки – по запросу | 1 188 ₽ от 1 шт. | 1 126,53 ₽ от 4 шт. | 1 076,37 ₽ от 8 шт. | 1 031,72 ₽ от 15 шт. | 998,90 ₽ от 45 шт. |
NDL2405SC, DC/DC преобразователь на плату 2Вт 24В-5В SIP (TMR2-2411WI)DC-DC преобразователиDC-DC преобразователиDC-DC преобразователи
| No. of Outputs | 1Outputs |
| Output Power Max | 2W |
| Output Voltage - Output 1 | 5V |
| Output Current - Output 1 | 400mA |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Product Range | NDL Series |
| Input Voltage DC Min | 18V |
| Input Voltage DC Max | 36V |
| DC / DC Converter Output Type | Fixed |
| DC / DC Converter Type | SIP |
| DC / DC Converter Mounting | Through Hole |
| Approvals & Standards | - |
| Width | 9.2mm |
| Height | 11.1mm |
| Depth | 21.8mm |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| External Depth | 21.8mm |
| External Length / Height | 11.1mm |
| External Width | 9.2mm |
| Flammability Rating | UL94V-0 |
| Input Voltage | 24VDC |
| Isolation Voltage | 1kV |
| Line Regulation | 0.4% |
| Load Regulation | 0.75% |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Power Density | 0.9W/cmі |
| Power Rating | 2W |
| Supply Voltage | 24V |
| Количество в упаковке | 1 |
| Вес | 0.005 кг |
| rkg | 16 2 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/d/4/kdc_ndl.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2016/09/06/316620.jpg |