• NSI45020AT1G
  • NSI45020AT1G
  • NSI45020AT1G
  • NSI45020AT1G
Срок: 9 дней
Склад: 1600 штук
от 1 шт.
от 145 шт.
от 437 шт.
от 729 шт.
от 1459 шт.
IC, CCR & LED DRIVER, LINEAR, SOD-123-2; Topology:Linear; No. of Outputs:1; Output Current:20mA; Input Voltage Range:0V to 45V; Operating Temperature Range:-55°C to +150°C; Driver Case Style:SOD-123; Device Type:LED; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes
number_of_outputs1
case_packageSOD-123
rohs_statusCompliant
reach_svhc_complianceNo SVHC
lead_free_statusLead Free
halogen_free_statusHalogen Free
packagingCut Tape (CT)
input_voltage_dc0.00 V to 45.0 V
lifecycle_statusActive
output_current20.0 mA
pin_count2
topologyLinear
КорпусSOD-123
Device TopologyLinear
No. of Outputs1Outputs
Output Current20mA
Output Voltage-
Driver Case StyleSOD-123
No. of Pins2Pins
Input Voltage Min0V
Input Voltage Max45V
Switching Frequency1MHz
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max150°C
PackagingCut Tape
Product Range-
Automotive Qualification StandardAEC-Q100
RoHS Phthalates CompliantYes
MSL-
SVHCNo SVHC (07-Jul-2017)
Device TypeLED
Dimming Control TypePWM
Input Voltage0V to 45V
LED Driver ApplicationDisplay Backlighting, Lighting
Operating Temperature Range-55°C to +150°C