| Срок поставки и цена – по запросу | |
OP AMP, GP, RRO, 18MHZ, SOT23-5; Op Amp Type:Low Power; No. of Amplifiers:1; Bandwidth:18MHz; Slew Rate:6.4V/µs; Supply Voltage Range:± 2.25V to ± 18V; Amplifier Case Style:SOT-23; No. of Pins:5; Operating Temperature Range:-40°C to +125°C; MSL:MSL 2 - 1 year; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Base Number:209
| input_offset_drift | 1.00 µV/K |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| thermal_shutdown | No |
| packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| gbw | 18.0 MHz |
| bandwidth | 18.0 MHz |
| slew_rate | 6.40 V/μs |
| lifecycle_status | Active |
| pin_count | 5 |
| number_of_channels | 1 |
| Op Amp Type | Low Power |
| No. of Amplifiers | 1 |
| Slew Rate | 6.4V/ s |
| Supply Voltage Range | 2.25V to 18V |
| Amplifier Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 5 |
| Bandwidth | 18MHz |
| Operating Temperature Min | -40 C |
Показать остальные свойства..