| Срок поставки и цена – по запросу | |
OP Amp Dual GP R-R O/P ±18V/36V 8-Pin SOIC Tube. Мин.заказ=75
| No. of Amplifiers | 2Amplifiers |
| Bandwidth | 35kHz |
| Slew Rate | 0.01V/µs |
| Supply Voltage Range | ± 1.35V to ± 18V |
| Amplifier Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 8Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Amplifer Supply Voltage | ± 1.35V to ± 18V |
| Gain Bandwidth | 35kHz |
| I/O Type | Rail-Rail Outputs |
| Op Amp Type | Low Power |
| Operating Temperature Range | -55°C to +125°C |
| Supply Voltage Max | 36V |
| Supply Voltage Min | 2.7V |
Показать остальные свойства..