| Срок поставки и цена – по запросу | |
Op Amp Single High Output Current Amplifier ±35V 5-Pin(5+Tab) TO-220 Tube
| Количество в упаковке | 49 |
| Корпус | TO-220-5-T |
| Вес | 2.808 г |
| No. of Amplifiers | 1Amplifiers |
| Bandwidth | 1.4MHz |
| Slew Rate | 8V/µs |
| Supply Voltage Range | ± 10V to ± 35V |
| Amplifier Case Style | TO-220 |
| No. of Pins | 5Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Amplifer Supply Voltage | ± 10V to ± 35V |
| Amplifier Type | FET Operational |
| Base Number | 544 |
| Gain Bandwidth | 1.4MHz |
| IC Generic Number | 544 |
| Input Offset Voltage Max | 5mV |
| Logic Function Number | 544 |
| Op Amp Type | High Voltage |
| Operating Temperature Range | -40°C to +58°C |
| Supply Voltage + Nom | 35V |
| Supply Voltage Max | 35V |
| Supply Voltage Min | 10V |
Показать остальные свойства..