| Срок поставки и цена – по запросу | |
Op Amp Single GP ±30V/60V 8-Pin(7+Tab) TO-263 T/R. Мин.заказ=50
| Количество в упаковке | 50 |
| Корпус | DD PAK-7 |
| Вес | 8.58 г |
| No. of Amplifiers | 1Amplifiers |
| Bandwidth | 1MHz |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Supply Voltage Range | ± 4V to ± 30V |
| Amplifier Case Style | TO-263 |
| No. of Pins | 7Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 2 - 1 year |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Amplifer Supply Voltage | ± 4V to ± 30V |
| Gain Bandwidth | 1MHz |
| Input Offset Voltage Max | 10mV |
| Op Amp Type | High Voltage |
| Operating Temperature Range | -40°C to +125°C |
| Supply Voltage Max | 60V |
| Supply Voltage Min | 8V |
Показать остальные свойства..