| Срок поставки и цена – по запросу | |
OP Amp Single Volt Fdbk ±6V/12V 5-Pin SOT-23 T/R. Мин.заказ=250
| No. of Amplifiers | 1Amplifiers |
| Bandwidth | 350MHz |
| Slew Rate | 700V/µs |
| Supply Voltage Range | 10V to 12V, ± 6V |
| Amplifier Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 5Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 2 - 1 year |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Amplifer Supply Voltage | 10V to 12V, ± 6V |
| Amplifier Type | FET Operational |
| Base Number | 657 |
| Gain Bandwidth | 350MHz |
| IC Generic Number | 657 |
| Input Offset Voltage Max | 2.6mV |
| Op Amp Type | Low Noise |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Supply Voltage + Nom | 5V |
| Supply Voltage Max | 6.5V |
| Supply Voltage Min | 5V |
Показать остальные свойства..