• P6SMB30CA
  • P6SMB30CA
  • P6SMB30CA
  • P6SMB30CA
  • P6SMB30CA
  • P6SMB30CA
Срок поставки и цена – по запросу
TVS DIODE, 600W, 30V, DO-214AA; TVS Pola; TVS DIODE, 600W, 30V, DO-214AA; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:25.6V; Breakdown Voltage Range:28.5V to 31.5V; Clamping Voltage Vc Max:41.4V; Peak Pulse Current Ippm:14.7A; Diode Case Style:DO-214AA; No. of Pins:2
rohs_statusCompliant
lead_free_statusLead Free
mounting_styleSurface Mount
packagingCut Tape (CT)
case_packageDO-214
pin_count2
Количество в упаковке1
КорпусSMB
Вес0.208 г
Product RangeP6SMB Series
TVS PolarityBidirectional
Reverse Stand-Off Voltage Vrwm25.6V
Clamping Voltage Vc Max41.4V
Diode Case StyleDO-214AA
No. of Pins2Pins
Breakdown Voltage Min28.5V