Срок: 7 дней Склад: 1156 штук | 2,78 ₽ от 1 шт. | · | · | · | · | ||
Срок доставки – по запросу | 6,43 ₽ от 1 шт. | 5,47 ₽ от 283 шт. | 4,68 ₽ от 565 шт. | 4,08 ₽ от 1130 шт. | 3,66 ₽ от 2259 шт. |
CONNECTOR HOUSING, PA 2WAY 2MM; Product Range:JST - PA Series; Contact Termination:Crimp; Gender:Receptacle; No. of Contacts:2; No. of Rows:1; Pitch Spacing:2mm; Contact Plating:Tin; Contact Material:Brass; Connector Type:Wire to ;RoHS Compliant: Yes
| Product Range | PA Series |
| Gender | Receptacle |
| No. of Positions | 2Ways |
| Pitch Spacing | 2mm |
| For Use With | SPHD Series Socket Contacts |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| number_of_contacts | 2 |
| pin_pitch | 2.00 mm |
| size_length | 6.00 mm |
| size_height | 8.00 mm |
| gender | Female |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| contact_material | Brass |
| number_of_positions | 2 |
| packaging | Reel |
| size_width | 5.80 mm |
| number_of_rows | 1 |
| lead_free_status | Lead Free |
| rohs_status | Compliant |
| color | White |
| contact_plating | Tin |
| rkg | 8 2 11 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2022/03/18/PA-Series_.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2022/03/18/PAP-02V-S_.jpg |