Срок: 7 дней Склад: 26 штук | 4,17 ₽ от 1 шт. | · | · | · | · | ||
Срок доставки – по запросу | 8,86 ₽ от 1 шт. | 7,75 ₽ от 337 шт. | 6,86 ₽ от 674 шт. | 6,13 ₽ от 1347 шт. | 5,64 ₽ от 2694 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
1 factory bag x 1000pcs and 1 bag x 94pcs2016CONNECTOR InStock
| Pitch Spacing | 2mm |
| No. of Contacts | 5Contacts |
| Gender | Receptacle |
| Product Range | PA Series |
| Contact Termination Type | - |
| No. of Rows | 1Rows |
| Contact Plating | - |
| Contact Material | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| number_of_contacts | 5 |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| size_width | 5.80 mm |
| gender | Female |
| pin_pitch | 2.00 mm |
| lead_free_status | Lead Free |
| number_of_positions | 5 |
| packaging | Reel |
| size_length | 12.0 mm |
| number_of_rows | 1 |
| size_height | 8.00 mm |
| rohs_status | Compliant |
| color | White |
| rkg | 8 2 11 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2025/01/21/PAP-05V-S.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/09/29f/f9/2399185-40.jpg |